Πάρε μέρος στο επόμενο Bootcamp Επιχειρηματικότητας του ACEin!

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε: September 11, 2017 13:18

Entrepreneurship Boot Camp (4)Το Κέντρο Επιχειρηματικότητας και Καινοτομίας, ACEin, του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει το 15oBootcamp Επιχειρηματικότητας στις 4 & 11 Οκτωβρίου 2017. Το πρόγραμμα απευθύνεται σε εν δυνάμει επιχειρηματίες που επιδιώκουν να δημιουργήσουν καινοτόμα προϊόντα/υπηρεσίες και βιώσιμες νέες επιχειρήσεις (start-ups).

Η διεξαγωγή θα πραγματοποιηθεί στους χώρους του Κέντρου στην οδό Κεφαλληνίας 46, 2ος όροφος, ΤΚ. 112 51, Αθήνα.

Ώρα προσέλευσης: 17:00
Πρόγραμμα: Θα ανακοινωθεί το προσεχές διάστημα.
Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο 210 8203827 ή στείλτε στο acein@aueb.gr.

Υποβολές συμμετοχής εδώ!

Όλες οι προτάσεις που υποβάλλονται αξιολογούνται πριν τη συμμετοχή τους στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα.