Τελετή Βράβευσης Νικητών 6ου Διαγωνισμού Επιχειρηματικής Ιδέας ΜοΚΕ ΟΠΑ

Στις 14 Νοεμβρίου 2016 σε μία ειδική τελετή βράβευσης ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία ο 6ος Διαγωνισμός Επιχειρηματικής Ιδέας της Μονάδας Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Στην τελετή παραβρέθηκαν οι συνεργάτες και υποστηρικτές των δράσεων της ΜοΚΕ αλλά και πολλά μέλη της ακαδημαϊκής κοινότητας, ανακοινώθηκε η κατάταξη των διακριθεισών ομάδων και απονεμήθηκαν τα Βραβεία Επιχειρηματικής Αριστείας από τη ΜοΚΕ ΟΠΑ σε εξέχοντες επιχειρηματίες - αποφοίτους του ΟΠΑ αλλά και σε ανθρώπους που συνέβαλαν καίρια στην ανάπτυξης των υπηρεσιών υποστήριξης καινοτομίας και επιχειρηματικότητας στο Πανεπιστήμιό μας.

Στο σύνδεσμο μπορείτε να δείτε το video της εκδήλωσης: https://www.youtube.com/watch?v=2T54yjmiTyw