Εκδήλωση Βράβευσης 4ου Διαγωνισμού Επιχειρηματικής Ιδέας ΟΠΑ (2014)

Ολοκληρώθηκε και φέτος με επιτυχία για τέταρτη συνεχή χρονιά  που διοργανώνουν η Δομή Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας και η Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του ΟΠΑ.

O 4ος Διαγωνισμός Επιχειρηματικής Ιδέας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών ολοκληρώθηκε στις 4 Νοεμβρίου 2014 σε μία μεγάλη εκδήλωση όπου παραβρέθηκαν οι συνεργάτες και υποστηρικτές των δράσεων της ΜοΚΕ και της ΔΑΣΤΑ ΟΠΑ αλλά και πολλά μέλη της ακαδημαικής κοινότητας.

Στην εκδήλωση αυτή με θέμα «Η Σημασία της Επιχειρηματικότητας σε Περίοδο Κρίσης – Βράβευση 4ου Διαγωνισμού Επιχειρηματικής Ιδέας ΟΠΑ»ανακοινώθηκε η κατάταξη των διακριθεισών ομάδων και έγινε η βράβευσή τους, ενώ απονεμήθηκαν για πρώτη φορά τα βραβεία Επιχειρηματικής Αριστείας από τη ΜοΚΕ ΟΠΑ σε εξέχοντες επιχειρηματίες - αποφοίτους του ΟΠΑ αλλά και σε ανθρώπους που συνέβαλαν καίρια στην ανάπτυξης των υπηρεσιών υποστήριξης καινοτομίας και επιχειρηματικότητας στο πανεπιστήμιό μας.

Πλήρη ενημέρωση σχετικά με την εκδήλωση μπορείτε να βρείτε εδώ.

Στον σύνδεσμο μπορείτε να δείτε το video της εκδήλωσης: https://www.youtube.com/watch?v=u1c34Q9A5vQ